RANDEVU İÇİN
0534 738 2746
Müşterilerimiz Ne Dedi?
Comments
Müşteri
Burak İşler
Operasyonun ilk gününden bugüne kadar geçen 9 aylık sürede her şey mükemmel! Oldukça ilgili bir personel kadrosu var. Daha da önemlisi sonuçlardan memnunum.
Comments
Müşteri
Süleyman Dinçer
Kendinizi gerçekten profesyonel ellere teslim etmek isterseniz kesinlikle doğru adres. Asla size müşteri ya da para gözü ile bakılmıyor. Saç ekiminden önce de sonra da sürekli durumla ilgili bilgi alıyorlar,
Comments
Müşteri
Arslan G.
Ekim de oldukça stressiz geçti, anestezi etkisini kaybettikten sonra yani ekimden sonra bir miktar acı hissediyorsunuz ama o da normal. Saçlarım çıkmaya başladı ve şimdilik her şeyin normal ve iyi göründüğünü söylediler. 6 ay içinde 3 kere kontrole çağrıldım ve 1 sene sonundaki sonuçları bekliyoruz.
Comments
Müşteri
Ege P.
Çok uzun süreden beri saçlarımı ektirmeyi düşünüyordum, ancak nereye gideceğimi bilmiyordum. Araştırmaya başlayınca DK Klinik ile karşılaştım. Yasal üyeliklerinin olması beni ikna etti. İletişime geçtim ve bilgi aldım. Gergin olmama rağmen kliniğe gidince oldukça rahat hissettim. Operasyonum 6 saat sürdü ve oldukça başarılı geçti. Her şey için teşekkür ederim.
Comments
Müşteri
Deva K.
Sonuçlardan oldukça memnunum. Operasyon oldukça başarılı geçti. Oldukça iyi doktorlara ve ekibe sahipler.